آتلیه عروس و داماد | فضایی متفاوت برای ثبت لحظات خاص شما

هنر عکاسی دارای سبک های متنوع و متفاوتی است که هرکدام نیازمند دارا بودن تجهیزات خاص خود می باشد، که بنا به سبک های عکاسی تیزر تبلیغاتی، صنعتی، آتلیه عروس و داماد و… نام برد، آتلیه عروس در کل فضایی می باشد که عروس و داماد لحظات زیبای خود را در بهترین لحظه عمرشان به ثبت و یادگار می رسانند.

برخی از تجهیزات آتلیه عکاسی عروس می توان به تجهیزات نور، فون، دوربین عکاسی، دوربین فیلمبرداری، دکور، سافت باکس، اکتاباکس، اسنوت، شیدر، زنبوری، خیمه نور، کاسه استاندارد و… سایر موارد اشاره کرد.

آتلیه های عروس معمولا دکور ساده اما شیکی دارند که با مراسم در نظر گرفته شده هماهنگی داشته باشند برخی از وسایل آن ها شامل فون در رنگ های متنوع، آینه های متنوع در دو رنگ مشکی و سفید می باشند. بیاد داشته باشید که آتلیه عکاسی عروس دارای وظایف بسیار مهمی می باشد و چیزی که بعدها از مراسم شما به یادگار می ماند عکس ها و خاطراتی است که به تصویر کشیده شده اند پس می بایست عروس و داماد در انتخاب آتلیه وسواس و حساسیت زیادی به خرج دهند.

آتلیه عروس و داماد | دلیل اهمیت و انتخاب درست آن

جشن عروسی یکبار برای هر شخصی اتفاق می افتد. این شب شکوهمند که قرار است بهترین خاطرات عروس و داماد در آن رقم بخورد و تمام اتفاقات متفاوت آن در قالب تصویری به یادگار بماند نیازمند افرادی با تجربه کاری بالا و سابقه ای درخشان است. به همین دلیل حساسیت به خرج دادن در هنگام انتخاب آتلیه به این خاطر است که جشن عروسی شما فضایی برای آزمون و خطا نیست که بعدها خاطره ای نه چندان خوب از زیباترین شب عمرتان باقی بماند.

دلایل بسیار مختلفی در انتخاب شما برای یک آتلیه حرفه ای تاثیر گذار است که از جمله آن می توان به قیمت ها اشاره کرد، اگر متوجه شدید که قیمت بیش از اندازه بالا یا پایین است حتما دلیل آن را بپرسید بعضی مواقع به دلیل قیمت های پایین آتلیه ها برخی از خدمات اصلی را از مراسم شما حذف می کنند. یا ممکن قیمت بسیار بالا یا ظاهری بسیار مجلل و مدرن داشته باشند اما کادر مجرب و تحصیل کرده در اختیار نداشته باشند و تمامی این ها منجر به این شود عکاسی و فیلمبرداری مراسم شما آنطور که باید و شاید و موجب رضایت شما می باشد صورت نگیرد.

انتخاب یک آتلیه تخصصی عروسی به این دلیل است که حرفه و تجربه آن ها علاوه بر دانش بر زمینه های دیگر عکاسی بیشتر معطوف به مراسم عروسی می باشد و این امر موجب می شود تا ایده ها و تنوع های بسیار متفاوتی مختص مراسم عروسی شما ارائه دهند که طراوت ویژه ای به مراسم شما می بخشد.

معیار های مختلف در انتخاب یک آتلیه مناسب

همانگونه که اشاره شد موارد بسیاری در انتخاب یک آتلیه عروس و داماد مناسب دخیل هستند که به طور مختصر برخی از مهمترین آن ها را مرور می کنیم.

محل آتلیه را ملاک اصلی خود قرار ندهید

این به این منظور نیست که محیط آتلیه یا ساختمان و بزرگی و کوچکی آن اصلا مهم نیست اما ظاهر خاص و پر زرق و برق آن حتما دلیلی بر حرفه ای بودن آتلیه نیست. چه بسا پیش آمده زوجین با آتلیه عروس و داماد قراردادی امضا کرده اند و بعد از انجام کار آن خدماتی که می خواستند دریافت نکرده اند یا نتیجه کارشان آنطور که در نمونه کارها نشان داده شده بود، نبوده است.

قیمت و خدمات یک آتلیه عروس و داماد

اگر به آتلیه ای رجوع کردید و با قیمت های متفاوتی برخورد کردید ( یا بیش از حد گران یا بیش از حد ارزان ) حتما دلایل این کار را بپرسید. چه بسا دیده شده است با توجه به قیمت های بسیار بالا اما آنطور که در خور هزینه ای کخ پرداخت کرده اید نتیجه نگرفته اید یا بالعکس با قیمتی پایین تر برخی از امکانات مهم برای یک مراسم عروسی حذف شده است. پس در هنگام عقد قرار داد حتما به این موارد توجه کنید.

تجهیزات مدرن و برخورد حرفه ای پرسنل و مشاور

دقت کنید آتلیه مورد نظر شما تجهیزات متناسب با روز دنیا را داشته باشند چرا که این امر برای خروجی و کیفیت عکس و فیلم های شما ضروری است و اگر از امکانات قدیمی استفاده کنند در آخر با نتایج نه چندان مطلوب مواجه می شوید و نارضایتی به وجود می آید. همچنین رفتار حرفه ای پرسنل و مشاور آتلیه عروس و داماد در کلیه روند کار مخصوصا در حین مراسم بسیار مهم است، عکاس می بایست بسیار پرهیجان و پرانرژی ، خلاق و صبور باشد تا این روحیه به شما منتقل شود اگر برخورد مناسبی نداشته هر چند در کار خود حرفه ای باشد موجب اضطراب و ناراحتی شما می شود.

موقعیت مکانی آتلیه

امروزه به دلیل افزایش و تراکم جمعیت به ویژه در شهرهای بزرگ مخصوصا پایتخت، پیدا کردن یک آتلیه در موقعیت مکانی که کمترین ترافیک را داشته باشد و دسترسی به آن راحت باشد یک مزیت بسیار بزرگ می باشد چرا که این موضوع سبب می شود به بسیاری از کارهای مراسم عروسی تان بدون دغدغه و نگرانی رسیدگی کنید و در زمان مناسب به تالار و باغ جشن خود یا سایر موارد دیگر حاضر شوید.

آتلیه عروس و داماد | دلایل انتخاب یک آتلیه برای مراسم عروسی

در این قسمت می خواهیم دلایل انتخاب یک آتلیه عروسی را برای یک جشن و مراسم بگوییم و چرا لازم است تا یک کادر حرفه ای مسئولیت ثبت بهترین لحظات زندگی شما را به عهده بگیرند.

تجربه کاری بالا این مجموعه ها

آتلیه های تخصصی عروس به دلیل داشتن تجربه کافی در زمینه عروسی و سابقه درخشان می توانند در حساس ترین لحظات بهترین راهکارها را به نمایش بگذارند همچنین آن ها به دلیل داشتن تجربه کافی می توانند ایده های متنوعی برای بهتر شدن تک تک زیباترین لحظات مراسم شما در نظر بگیرند. همچنین این نکته را باید بگوییم که آن ها کارشان این است و به خوبی می دانند چه عکس یا فیلمی مناسب مراسم شما است و متناسب با سلیقه و بودجه شما آن عکس و فیلم های مراسم شما را تدوین، روتوش، آماده و تهیه می کنند.

دارا بودن امکانات متنوع در زمینه عکاسی عروس و داماد

این مجموعه ها با دارا بودن امکانات مناسب عکاسی و فیلمبرداری و تخصص و دانش کافی در این زمینه می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. شناخت کافی به وسایل و تجهیزات عکاسی، برند بودن آن، دانش استفاده از آن و بسیاری موارد دیگر از جمله مزیت های مثبتی است که یک آتلیه عروس و داماد آن را دارا می باشد.

آتلیه های عروس و داماد | ایده های متنوع، سبک ویژه، کیفیت بالا

آتلیه های عروسی به دلیل حرفه کاری خود مسلما دید هنری بهتری نسبت به سایر افرادی که در این زمینه فعالیت نمی کنند را دارا می باشند. بخصوص در شهرهایی بزرگی همچون تهران، چرا که بسیار دیده شده است سبک و شیوه خاص و جدیدی که عکاسان و فیلمبرداران در استان تهران به دلیل دارا بودن امکانات و تجهیزات مدرن تری که متناسب با این شغل دارند طی مدت زمانی به سایر شهر انتقال پیدا کرده است و مورد استفاده قرار گرفته است.

آشنایی با لوکیشن های خاص و متنوع عکاسی عروس و داماد

از دیگر مزیت های یک آتلیه حرفه ای می توان به آشنایی لوکیشن های متنوع عروسی اشاره کرد. به دلیل آشنا بودن به این فضاها و محیط ها می توانند هر زوجی را متناسب با فرهنگ، بودجه و سلیقه ای که دارند پوشش بدهند و عروس و دامادها با هر ایده و سلیقه ای قاب عکسی زیبا از بهترین و رمانتیک ترین لحظه عمرشان تهیه کنند.

همچنین این مجموعه ها با داشتن کادری مجرب و حرفه ای این امکان را به وجود می آورند تا عکس و فیلم هایی بسیار خاص و مدرن و خیره کننده ای از شما تهیه کنند.

لابراتورهای حرفه ای

با در اختیار داشتن تجهیزات ویژه ای تدوین عکس، آتلیه های عروس و داماد به بهتر شدن عکس های مراسم شما با کیفیت هر چه بیشتر کمک خواهند، آتلیه های عروسی به دلیل دسترسی به این تجهیزات این مزیت را دارند تا عکس و فیلم های شما را با کیفیت هر چه عالی تر چاپ کنند و در اختیار شما قرار دهند.

همچنین به دلیل دارا بودن از آخرین، بروزترین و مدرن ترین نرم افزارهای تدوین و ادیت، ادیتورها این امکان را دارند تا با دانش کافی خود عکس و فیلم های بسیار خاص و ویژه متناسب با جشن عروسی آماده و تهیه کنند.

لازم به ذکر است که تدوین و ادیت عکس و فیلم نیازمند دانش بالا، تجربه کاری و ذهنی خلاق و فعال می باشد تا بتواند خروجی بسیار عالی به همراه کیفیت بالا داشته باشد.

آتلیه عروس و داماد | توضیح کلی در مورد آن

به طور کلی آتلیه عروس و داماد شامل برخی خدمات و امکانات می باشد که در این بخش سعی کرده ایم آن را برای شما بازگو کنیم تا بیشتر با روند کار این مجموعه ها آشنا شوید.

فرمالیته و کلیپ های اسپرت عروسی

این دسته از خدمات عکاسی عروس و داماد هزینه ای جداگانه دارد که در صورت تمایل زوجین صورت می پذیرد. فرمالیته عروسی معمولا قبل یا بعد از عروسی صورت می گیرد، برخی افراد ترجیح می دهند تا کلیپ ها و عکس های خود بعد از مراسم خود تهیه کنند. این فیلم و عکس ها معمولا خارج از شهر و در طبیعت یا فضای باز، حتی ممکن است در خارج از کشور صورت گیرد، این خدمات این امکانات را به زوجین می دهد تا علاوه بر اینکه با خیال آسوده تری به ثبت بهترین لحظات عمرشان بپردازند، در انتخاب عکس و فیلم نیز از تنوع بیشتری نیز برخوردار باشند.

استفاده از آلبوم های عکاسی

عکس های عروسی معمولا به صورت خام به دست عکاسان می رسند و آن ها با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند این مجموعه عکس ها را تدوین و اصلاح می کنند و جلوه ای ویژه به این عکس ها می دهند. همچنین استفاده از آلبوم چند سالی است که رایج شده است. آلبوم ها معمولا در بندهای قرارداد آتلیه وجود ندارد و شما می بایست آن را به صورت جداگانه ( متناسب با تعداد عکس ها و سایز آن ها ) تهیه کنید و هزینه ای جدا پرداخت کنید که لازم است حتما در قرارداد شما ذکر شود. این آلبوم ها جذابیت بیشتری به عکس های شما می بخشند و همچون مجله های مد و فشن می توانید عکس های بهترین مراسم عمرتان را در دفتری خاطره انگیز حفظ و نگهداری کنید.

تاثیرات شبکه های اجتماعی و فضای مجازی

 

بدون شک فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در بهبود یافتن خدمات آتلیه های عروس و داماد نقش بسزایی داشت. زیرا شما با یک جست و جوی ساده می توانید هزاران هزار سبک های متنوع و متفاوت ایرانی و حتی خارجی در زمینه عکاسی عروس و داماد و فیلمبرداری مشاهده کنید. همین امر سبب شد تا روز به روز امکانات آتلیه عروس و داماد بیشتر شود و این مجموعه ها ایده های نو و خلاقانه تری را استفاده کنند تا موجب رضایت زوجین شود و تازگی بیشتری داشته باشد.

توضیح کامل سلایق خود به آتلیه عروس و داماد

بدون هیچ تعارفی تمام ایده و سلایق و بودجه خود را به آتلیه مورد نظر خود توضیح دهید تا سبکی متناسب با بودجه و آنچه مد نظرتان است برای شما تهیه و تدارک ببینند. حتما تمام مواردی که نیاز می بینید را با آن ها در میان بگذارید تا در آینده موجب دلخوری و رنجش شما نشود.

آتلیه عروس و داماد پرهان

آتلیه عروس و داماد پرهان دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان تهران می باشد. تیم آتلیه پرهان با کادری حرفه ای متخصص و دارا بودن بهترین، جدیدترین و بروزترین امکانات روز دنیا این مژده را به شما می دهد تا با بالاترین کیفیت زیباترین لحظه ها را از خاص ترین لحظات شما ثبت و ضبط کنند.

بزرگترین سرمایه ما لبخند رضایت و اعتماد شماست.

×

Hello!

برای ارتباط با کارشناس بر روی تصویر کلیک کرده یا پیام خود را به ایمیل ما ارسال نمائیدparhanstudio@gmail.com

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟