در این مقاله قصد داریم هر آنچه که به شما برای  انتخاب آتلیه عروس حرفه ای کمک میکند بپردازیم :

نکات مهم در زمان انتخاب آتلیه عروس حرفه ای

در زیر به نکاتی که باید در زمان انتخاب آتلیه عروس باید به آن دقت کنید اشاره کرده ایم :

  1. سعی کنید از سطح تجربه تیم فیلمبردار و عکاس مطلع شوید و برای این منظور بهتر است نمونه کارهای واقعی را ببینید .
  2. مطمئن شوید که آتلیه ای که انتخاب کرده اید عضو اتحادیه باشد . در این صورت از مشکلاتی که ممکن است در آینده با آن مواجه شوید جلوگیری می شود .
  3. در زمان انتخاب آتلیه تمامی نکات و انتظاراتی که از گروه دارید را با مدیر آتلیه در میان بگذارید .
  4. قبل از عقد قرار داد بهتر است تمامی هزینه های اصلی و جانبی ذکر شود .
  5. آتلیه های حرفه ای از روتوش عکس به صورت مصنوعی پرهیز میکنند بهتر است شما در زمان عقد قرار داد این نکته را متذکر شوید زیرا روتوش زیاد باعث می شود چهره شما مصنوعی دیده شود .

هر آنچه که گروه آتلیه حرفه ای باید بداند

در زمان انتخاب آتلیه عروس گروه از شما میخواهد که درجریان بعضی از موارد قرار بگیرد در  ادامه به این نکات که به روند کاری گروه آتلیه عروس کمک می کند می پردازیم :

 

1) انتظاراتی که از آتلیه دارید

پیشنهاد ما به شما این است که بهتر است هر آنچه که از آتلیه انتظار دارید را با آنها در میان بگذارید . مثلا ممکن است شما فضاهای باز را بیشتر دوست داشته باشید و یا ترجیح بدهید از عمارت ها بیشتر استفاده شود . علاوه  بر آن تجهیزاتی که در زیبا شدن عکس استفاده می شود و شما دوست دارید در عکستان باشد را با مدیر گروه آتلیه در میان بگذارید تا در صورت امکان برای تان فراهم سازند  .

 

2) جزئیاتی که باید عکاس باید بداند

خلاقیت در فیلم و عکس عروسی خیلی زیباست و زمانی که شما انتخاب آتلیه عروس حرفه ای دارید منتظر کاری جدید و زیبا از طرف گروه آتلیه عروس هستید . عکس و فیلم های روز عروسی از تمام لحظات شیرین ، هیجان انگیز ، ترس ، دلهره و تمامی اتفاقات آن روز می باشد گره آتلیه مجرب سعی می کند تمام این لحظات را ثبت کند اما بهتر است از اتفاقاتی که قابل پیش بینی است و احتمال وقوعش زیاد است با خبر باشد تا بتواند به خوبی تمام این لحظات را ثبت کند و همچنین در ثبت این لحظات خلاقیت داشته باشد  .

 

3) زمانی برای استراحت کوتاه گروه آتلیه در نظر بگیرید

یک آتلیه مجرب می داند که شما زمان و هزینه زیادی را برای انتخاب آتلیه عروس حرفه ای صرف کرده اید . بهتر است شما هم بدانید که گروه از ابتدا روز همراه عروس و داماد است و فعالیت زیادی داشته برای همین باید زمانی کوتاهی را برا تجدید قوا گروه  در نظر بگیرید .  در اکثر مواقع  گروه زمانی را درنظر میگیرد که اتفاق خاصی روی نمی دهد و یا تمام افراد مشغول غذا خوردن هستند .

 

4) بهتر است دلیل انتخاب آتلیه را با گروه در میان بگذارید

شما ممکن است برای انتخاب آتلیه عروس حرفه ای دلایل مختلفی داشته باشید مثلا کیفیت بالایی که در چاپ عکسها و یا خلاقیت که در تهیه پکیج عروسی دارند بهتر است این دلایل را با گروه در میان بگذارید . در این صورت به  انتظاراتی که شما از آتلیه دارید را می توانند جامه عمل بپوشانند .

یک مسئله ای که باید توجه داشته باشید این است که اکثر مراجع کنندگان نمونه ای از عکس های آتلیه های دیگر را به پرسنل نشان می دهند و  انتظار دارند که از آنها ایده بگیرند اما پیشنهاد ما این است که هیچ وقت اینکار را  انجام ندهید زیرا هر عکاس یک ایده ای در ذهن خود دارد و بهتر است همان را پیاده سازی کند .

برای اینکه نتیجه کار خوبی داشته باید انتخاب آتلیه عروس حرفه ای کافی نیست و در کنار آن شما باید با عکاس و گروه آتلیه راحت باشید و نقاطی ضعفی که ممکن است در نتیجه کار خللی ایجاد کند را با گروه در میان بگذارید تا بتوانند شما را راهنمایی کنند و یا سعی شود ضعف ها دیده نشود .

انتخاب آتلیه عروس حرفه ای و تجهیزات آتلیه

 

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام انتخاب آتلیه عروس حرفه ای به آن توجه بسیاری می شود  تجهیزات آتلیه است . زمانی عکاس می تواند تمام هنر خود را نمایش دهد که از تکنولوژی های روز دنیا استفاده کند و هنر و تکنولوژی در عرصه عکاسی و فیلمبرداری مکمل هم  هستند . دوربین عکاسی ، دوربین فیلمبرداری ، ارتفاع کرین ، پروژکتورهای نورپردازی و مانیتوری که تدوین در آن انجام می شود از مهمترین تجهیزات یک آتلیه میباشد . سعی کنید از تمام تجهیزات آتلیه به صورت حضوری بازدید کنید و از امانی نبودن آنها اطمینان حاصل فرمایید .

×

Hello!

برای ارتباط با کارشناس بر روی تصویر کلیک کرده یا پیام خود را به ایمیل ما ارسال نمائیدparhanstudio@gmail.com

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟