تم جشن عروسی موضوعی بیش از انتخاب یک طرح رنگی برای برگزاری مراسم عروسی می باشد. انتخاب ظاهر مناسب و از همه مهمتر ایجاد حس رضایت برای عروس بیش از یک طرح رنگی اهمیت دارد. معمولا زوج ها برای آن که تم مجلس خود را انتخاب کنند عموما به یک موضوع متکی نمی شوند بلکه آن ها چندین مورد مختلف را در نظر می گیرند و با یکدیگر ترکیب می کنند تا سبک و تم خاص و مورد نظر خود را تعیین کنند.

همچنین عروس و داماد با مراجعه و مشورت از یک تیم حرفه ای آتلیه عروس می توانند بیشتر به سبک و تم عروسی خود پی ببرند

تم جشن عروسی | تم های اصلی در مقابل تم های ثانویه

شاید برای شما جالب باشد که تم های ثانویه بیشتر از تم های اصلی مورد توجه قرار می گیرند، حال منظور از این تم ثانویه چیست ؟ فرض کنید شما تم جشن عروسی خود را در فضایی روستایی و بسیار زیبا و معنوی برگزار می کنید تا در باغ و تالاری بزرگ، اجرا کردن چنین تمی بسیار محبوب تر از کانون های اصلی شما که همان باغ یا تالار است، می باشد.

محیط روستایی

طبق آمار کلی در سال 2020 میلادی محبوب ترین و جدیدترین موضوعی که زوج ها نسبت به آن تصمیم می گیرند، تم روستایی است. تصور کنید که ساختمان های قدیمی، مزارع، درهای انبار، محیط سرسبز و طبیعت دلباز که با عناصری مانند چوب طبیعی و سبز بومی جفت شده اند. فضای محیط روستایی آرامش بیشتری به مجلس عروسی شما می تواند ببخشد. بنابراین اگر به دنبال یک فضای ایده آل، رمانتیک و خارق العاده هستید ترکیب تم روستایی با مجلس عروسی تان بسیار ویژه می تواند باشد.

باغ و فضای باز

عروسی هایی که در فضای باز یا باغی بزرگ برگزار می شود می تواند تداعی کننده نوعی تم روستایی باشد، این تم نیز بسیار در نزد زوج های جوان محبوب و دلنشین است. تم جشن عروسی شما چه در فصل های گرم و سرسبز در کنار شکوفه های زیبا و فضایی دلربا باشد یا چه در فصل های سرد و خنکی و ظاهر زمستانی باشد، عکس های بی نظیر و محیط عاشقانه را می تواند برای شما رقم بزند تا مراسمی خاص و منحصر به فرد در زیباترین جشن عمر خود داشته باشید.

رمانتیک

گرچه تم های بسیار زیادی می تواند وجود داشته باشد ولی کماکان یک تم رمانتیک جایگاه ویژه ای در بین عروس و دامادها دارد، می توانید با تزیین گل های زیبا، تاکید به اولین رقص دو نفره، برش کیک با همدیگر و روشنایی طلایی است. عروسی های باغ و فضای باز، فضای کلاسیک یا روستایی و سنتی می تواند تم جشن عروسی ثانویه ایده آلی برای این موضوع باشند.

کلاسیک یا سنتی

یک تم ایده آل، منظور ما یک عروسی با پس زمینه و تم سفید می باشد. این ترکیب سنتی و در عین حال جذاب همیشه مورد پسند تم های اولیه و ثانویه بوده است. این عروسی ها به شدت سنتی هستند و در یک آمار پذیرش اختصاصی جهان 41% مراسم ها در سرتاسر جهان به این سبک برگزار می شوند. این نوع جشن های عروسی معمولا در کی فضای باز دل انگیز بین زوج ها محبوبیت دارد.

تم جشن عروسی لوکس

افرادی که به دنبال کمال در تمام موارد هستند این تم را انتخاب کنند، این تم که تمرکز خود را بر روی زیباشناسی و گل ها متمرکز می کند و غذاهای مختلف و با طعم و عطر گوناگون، همچنین بر روی دسته گل های بسیار بزرگ متمرکز می شوند این تم را گزینه اول خود می دانند. همچنین زوج ها می توانند با یک کیک سنتی و یک دسر مدرن مراسم عروسی خود را به چالش بکشند. عروسی های لوکس می توانند با یک ترکیب عاشقانه یا سنتی جفت شوند و شبی بیاد ماندنی را بجا بگذارند.

تم جشن عروسی ساحل دریا

یکی از رمانتیک ترین مراسم های عروسی می تواند داشتن پس زمینه ای از جنس ساحل دریا باشد. ایده ای رمانتیک و عاشقانه با خلق تصاویر شگفت انگیز و به یاد ماندنی. شما می توانید با در نظر گرفتن فصول سال و در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی فضایی دل انگیزی را از مراسم عروسی خود در این نواحی ساحلی ایجاد کنید.

صرف نظر از شرایط آب و هوایی این نکته را بیاد داشته باشید که عروسی های ساحلی بیشتر از هر مورد دیگری مد نظر زوج های برای انتخاب مراسم خود می باشد.

تم چتر

اگر قرار است مراسم شما در یک فضای باز و باغی زیبا برگزار شود تم جشن عروسی چتر می تواند ایده ای بسیار فوق العاده ای برای این موضوع باشد. می توانید با چترهایی روشن به همراه لامپ های ریز زیبا فضایی دل انگیز را در یک بعدازظهر رمانتیک ایجاد کنید. پذیرایی شام عروسی و تاریکی هوا این فضا را بیش از پیش استثنایی تر می کند.

تم جشن عروسی گل

این نوع تم را شاید به وفور شنیده اید. استفاده از گل ها همیشه حرف اول را در مراسم عروسی می زند، اما شما می توانید با یک هزینه کمتر و استفاده از گل های کاغذی طرح های بسیار زیبایی را به محیط و سالن عروسی خود بدهید و مهمانی خود را در فضایی کاملا عاشقانه برگزار کنید.

تم سیب

اشتباه نکنید! قرار نیست از میوه ها متنوع برای تزیین مراسم عروسی استفاده شود بلکه با استفاده از زنگ های تزیینی و زیبا با رنگی گرم و جذاب در کنار سیب های فانتزی محیط ایده آل و متفاوت و در عین حال منحصر به فرد را برای شما رقم می زند.

هنری

اگر قرار است عروسی زوج هنری ای را برگزار کنید بهتر است از این نوع تم استفاده کنید. این نوع تم می تواند شامل دوربین های عکاسی، آبرنگ، برخی تابلوهای نقاشی و بسیاری ایده های هنری دیگری باشد. همچنین اگر عروس یا داماد موسیقی دان و نوازنده بودند می توانید با آلات موسیقی نظیر گیتار ایده های متفاوتی را برای این تم خلق کنید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Hello!

برای ارتباط با کارشناس بر روی تصویر کلیک کرده یا پیام خود را به ایمیل ما ارسال نمائیدparhanstudio@gmail.com

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟