انتخاب آتلیه عروس یکی از مهم ترین انتخاب های عروس و داماد  است زیرا ماناترین یادگاری از روز عروسی فیلم و عکس هایشان می باشد . از اینرو عروس و دامادهای عزیز بیشترین زمان را برای انتخاب گروه آتلیه عروس درجه یک صرف می کنند و توقع دارند که انتظارهای به جا از آتلیه عروس مدنظرشان برآورده شود . در زیر به مشخصات گروه آتلیه عروس درجه یک اشاره کرده ایم :

 

 

ثبت لحظه های تکرار نشدنی

اولین انتظار به جا از یک گروه آتلیه عروس درجه یک این است  که تمام لحظات تکرار نشدنی و ناب را از شب عروسی تان ثبت کند . آتلیه عروسی حرفه ای است که این لحظات را به بهترین نحو و منحصر به فرد ثبت کند و سعی کند نوآوری در کار خود داشته باشد . این  لحظات  مانند :

 • ثبت کارت عروسی به همراه تاریخ و زمان روز موعد
 • لباس عروس و داماد که بر روی رخت آویز است
 • حلقه های نامزدی و عروسی
 • جواهرات عروس
 • عروس به همراه ساقدوش هایش
 • داماد به همراه ساقدوش هایش
 • عروس در آرایشگاه و لحظه قرار دادن تور روی سر عروس در آرایشگاه
 • لحظه ای که داماد در حال آماده شدن است
 • ماشین عروس
 • عروس داماد به همراه پدر و مادرهایشان
 • لحظه امضا کردن قباله بر سر سفره عقد
 • برش زدن کیک
 • لحظه خداحافظی عروس و داماد از خانواده هایشان

 

اطلاعاتی که به گروه آتلیه عروس درجه یک کمک می کند

زمانی یک تیم آتلیه می تواند به خوبی از پس کارهایش برآید که با تیم تشریفات مجلس شما هماهنگ باشد تیم تشریفات مانند : مسئول تالار ، دیجی ، مدیر برنامه ها و هر شخصی که در مراسم شما نقش دارد ، این هماهنگی ها باعث می شود که آتلیه تسلط کامل به برنامه های شما داشته باشد و هیچ یک از مواردی بالا از قلم نیافتد و از هر چیزی مهمتر این است که شما دیگر استرس روز عروسی تان را ندارید . همچنین اکثر آتلیه ها کارهای بالا را انجام نمی دهند زیرا دردسر هماهنگی ها را ندارند اما یک گروه آتلیه عروس درجه یک این درسر ها را به جان میخرد تا نتیجه ای بی نظیر در انتها داشته باشد .

علاوه بر مطالب بالا بهتر است گروه آتلیه را با اقوام درجه یک خود آشنا کنید . با توجه به تجربه ای که یک تیم حرفه ای دارد بهتر است اگر مشکلی در ظاهر عروس و داماد و یا یکی از اقوام درجه یک وجود دارد که باعث آزرده شدن خاطر شان می شود تیم آتلیه را  از آن مطلع سازند به این دلیل که در زمان ثبت زاویه ای را انتخاب کند که این نقص دیده نشود و یا کمتر در قاب باشد . همچنین اگر شخصی از نزدیکان عروس و داماد فوت شده اند بهتر است تیم بدانند تا در زمان عکسهای یادگاری این افراد را صدا نزنند . یا مواردی مانند اینکه کدام  یک از افراد زودتر عرق میکنند همان فرد را زودتر برای عکس یادگاری صدا میزنیم تا از اذیت شدن و خیس شدن فرد را نجات دهند . شاید تمامی مطالب بالا در ابتدا خیلی ساده و پیش افتاده به نظر بیاید اما تمامی این نکات به زیبا شدن عکسها و همچنین خاطره انگیز شدن روز عروسی تان کمک می کند . از نکات ریز دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که اگر شخصی علاقه ای به عکس و یا عکس های بی هوا ندارد یا اگر پدر و مادر عروس و داماد از یکدیگر جدا شده اند و علاقه ای به انداختن عکس با یکدیگر ندارند . شاید در ابتدا به ذهن تان  برسد که این مسائل خصوصی است و دوست ندارید کسی در جریان این مسائل قرار بگیرد اما اگر تیم آتلیه هیچ یک از موارد بالا را نداند هر کدام از این مسائل ممکن است اتفاق های بدی را به دنبال داشته باشد .

 

 

اصلی ترین همراه شما در روز عروسی

اصلی ترین همراه شما در روز عروسی گروه فیلمبردار و عکاس هستند . یک گروه آتلیه عروس درجه یک از زمان آماده شدن تا لحظه بدرقه مهمان هایتان در چند قدمی شما همراهی تان می کنند . شاید ابتدا به نظر برسد نقشی در مراسم شما ندارد اما می تواند در تمامی لحظات کمک موثری به شما بکنند .

غافلگیر کردن در روز عروسی بسیار دلنشین و جذاب می باشد اما بهتر است گروه آتلیه را از قبل در جریان بگذارید زیرا برای تمامی اتفاقات در روز عروسی باید آماده باشد و ممکن است شما بهترین عکس هایی که می توانید در لحظه غافلگیری داشته باشید را از دست میدهید . مثلا ممکن است داماد هدیه ای غافلگیر کننده به عروس تقدیم کند در صورتی که گروه آماده نباشد این لحظه زیبا را از دست میدهید یا اینکه ممکن است در حین رقص دونفره و رمانتیک ساقدوشها وارد رقص بشوند و عکاس و فیلمبردار در جریان این اتفاق نباشند و در زاویه ای مناسب قرار نگرفته باشند .

 

×

Hello!

برای ارتباط با کارشناس بر روی تصویر کلیک کرده یا پیام خود را به ایمیل ما ارسال نمائیدparhanstudio@gmail.com

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟